Skip to content

Tekmovanja 2024-2025

MEDNARODNI KOLEDAR ISU TEKMOVANJ 

Gorenjski trojni axel, Kranj – Slovenia, october 2024

SWAN CHALLENGE, Bled-Slovenia, 18.-20.10.2024

OTVORENI KUP ZAGREBA i MEMORIAL LARE ĐERIĆ, Zagreb – Croatia, 18.-20.10.2024

EC 1 – SKATE CELJE, Celje – Slovenia, 13.11. – 17.11. 2024

DRŽAVNO PRVENSTVO, Celje-Slovenia, 14.12.-15.12., 2024

EC 2 – SKATE HELENA, Belgrade – Serbia, 7.1. – 11.1. 2025

EC 3 – SOFIA TROPHY, Sofia – Bulragia, 28.1. – 2.2. 2025

EC 4 – BELLU MEMORIAL, Bucharest – Romania, 19.2. 2025 – 23.2. 2025

EC 5 – TRIGLAV TROPHY & NARCISA CUP, Jesenice – Slovenia, 9.4. – 13.4.2025

Arhiv rezultatov

EC 5 Triglav Trophy/Narcisa Cup , 10. – 14.4. 2024 – Jesenice, Slovenia

Memorial Francesce Sacchet, 23.-24. 3. 2024 – Pontebba, Italy ENTRIES/RESULTS

ENTRIES/RESULTS Pokal Slovenije, 16.-17. 3. 2024 – Celje, Slovenia

Zaki’s Flip, 2.3.2024 – Bled, Slovenia 

Tanja’s Memorial, 2.-3,3.2024 – Bled, Slovenia 

Sarajevo Open , 16. – 18.2. 2024 – Sarajevo, Bosnia and Herzegovina ENTRIES/RESULTS

Tivoli Cup/Dragon Trophy , 8.-11.2. 2024 – Ljubljana, Slovenia

EC 3 Sofia Trophy , 30.1. – 4.2. 2024 – Sofia, Bulgaria

Biellmann Cup , 14.1.2024 – Jesenice, Slovenia ENTRIES/RESULTS

EC 2 Skate Helena , 2. – 6.1. 2024 – Belgrade, Serbia

Državno Prvenstvo , 17. – 18.12. 2023 – Ljubljana Zalog, Slovenia ENTRIES/RESULTS

OTVORENI KUP ZAGREBA, 25.11.2023 – Zagreb, Croatia RESULTS

EC 1 Skate Celje , 16. – 19.11. 2023 – Celje, Slovenia

GTA, Gorenjski trojni Aksel – 14.10. 2023 – Kranj, Slovenia

Triglav Trophy & Narcisa Cup, EC5,  Jesenice – Slovenia, 12-16 April 2023

POKAL SLOVENIJE, Bled, 18-19 March 2023

MEMORIAL FRANCESCA SACCHET, Pontebba-Italy, 4 March 2023  ENTRIES/RESULTS

ZAKI’S FLIP, Bled – Slovenia, 25 February 2023

TANJA’S MEMORIAL, Bled – Slovenia, 25-26 February 2023

TIVOLI CUP&DRAGON TROPHY, Ljubljana – Slovenia, 9-12 February 2023

SKATE HELENA, EC 2, Belgrade – Serbia, 18-22 January 2023

BIELLMANN CUP, Jesenice – Slovenia, 8 January 2023

DRŽAVNO PRVENSTVO, Jesenice – Slovenia, 17-18 December 2022

SKATE CELJE, EC 1, Celje – Slovenia, 15-20 November 2022 ENTRIES/RESULTS       ENTRIES/RESULTS ISU

GORENJSKI TROJNI AXEL 2022; October 8, 2022; Kranj SLO    ENTRIES/RESULTS

Narcica Cup ENTRIES/RESULTS & Triglav Trophy ENTRIES/RESULTS, 12-16 April 2022, Jesenice-Slovenia

Pokal Slovenije 2022; 12-13 March 2022, Bled-Slovenia ENTRIES/RESULTS

Memorial Francesca Sacchet, 19-20 February 2022; Pontebba-Italy  ENTRIES/RESULTS  

Tivoli Cup in Dragon Trophy, 10-13 February, Ljubljana-Slovenia 

EC2: Skate Helena, 19-22 January 2022, Belgrade-Serbia

EC3: Sofia Trophy, 1-6 February 2022, Sofia-Bulgaria

Bielmann Cup, 9 January; Jesenice, Slovenia  ENTRIES/RESULTS

Državno prvenstvo za 2022: ENTRIES/RESULTS DRŽAVNO PRVENSTVO 2022

ENTRIES/RESULTS ODPRTVO PRVENSTVO 2022

Pokal Slovenije 2021, 14-15 November 2021, Kranj ENTRIES/RESULTS

EC1: Skate Celje, 18-21 November 2021, Celje, Slovenia

Zaki’s Flip 2021, 16-17 October 2021, Bled-Slovenia ENTRIES/RESULTS

Swan Challenge 2021, 16-17 October 2021, Bled-Slovenia ENTRIES/RESULTS

GTA Kranj, September 2021, 26 September, Kranj-Slovenia ENTRIES/RESULTS

Sofia Trophy, 26.2.-28.2.2021, Sofia-Bulgaria ENTRIES/RESULTS

Gorenjski trojni Axel, 3-4 October 2020, Kranj-Slovenia 

Pokal Slovenije, 19-20 September 2020, Celje-Slovenia 

ENTRIES/RESULTS POKAL    ENTRIES/RESULTS ODRASLI IN R

Zakijev Flip, 1 mar 2020, Bled-Slovenia ENTRIES/RESULTS

Klubski Zaki rezultati

EC3 Sophia Trophy, 3-9 Feb 2020, Sofia-Bulgaria ENTRIES/RESULTS NON-ISU      ENTRIES/RESULTS ISU

Bielman Cup, 26 Jan 2020, Jesenice-Slovenia ENTRIES/RESULTS

Tivoli Cup & Dragon Trophy, 30 Jan-2 Feb 2020, Ljubljana-Slovenia

EC2 Skate Helena, 14-18 Jan 2020, Belgrade-Serbia  ENTRIES/RESULTS ISU    ENTRIES/RESULTS NON-ISU

Državno prvenstvo, 14-15 Dec, Ljubljana-Slovenia

EC1 Skate Celje, 20-24 Nov, Celje-Slovenia ENTRIES/RESULTS NON-ISU       ENTRIES/RESULTS ISU

Golden Bear, 23-27 Oct, Zagreb-Croatia   ENTRIES/RESULTS

Gorenjski Trojni Aksel, 12 Oct, Kranj-Slovenia  ENTRIES/RESULTS

Triglav Trophy & Narcisa Cup 8-14 Apr 2019, Jesenice Slovenia

European Criterium Final 10-14 Apr 2019, Sofia Bulgaria

Coppa Europa-Trofeo U.I.S.P. 20-24 Mar 2019, Folgaria Italy Entries/Results ISU   Entries/Results NON-ISU

Pokal Slovenije 9-10 Mar 2019, Jesenice Slovenia Entries/Results

Zakijev Flip 16 Feb 2019, Bled Slovenia Entries/results

Tivoli Cup & Dragon Trophy 7-10 Feb 2019, Ljubljana Slovenia

Biellmann Cup, 27 Jan 2019, Jesenice Slovenia Entries/Results

Sofia Trophy 5-10 Feb 2019, Sofia Bulgaria Announcement Sofia Trophy 2019

Skate Helena 15-19 Jan 2019, Belgrade Serbia Entries/Results ISU   Entries/Results NON-ISU

Državno Prvenstvo 15-16 Dec 2018, Bled Slovenia  Entries/Results OP2019  Entries/Results DP2019  SKUPEN SEŠTEVEK ZA NAJBOLJŠI KLUB NA DP IN ZA MEMORIAL STANKO BLUDEK

Christmas Cup 29 Nov-2 Dec, Budapest Hungary

Skate Celje 21-25 Nov 2018, Celje Slovenia  Entries/Results NON-ISU Entries/Results ISU

Golden Bear 24-28 Oct 2018, Zagreb Croatia

EC 2017-2018 Rankings

EC 5 Cup de Meyrin-Geneve 11-15 Apr 2018, Entries/Results  ISU  

Triglav Trophy & Narcisa Cup 4 – 8 Apr 2018 ,Jesenice Slovenia  TRIGLAV TROPHY Entries/Results   NARCISA CUP Entries/Results

Ec 4 Coppa Europa 23-27 Mar, Folgaria Italy  Entries/Results    Entries/Results ISU

Pokal Slovenije 16-18 Mar 2018, Celje Slovenia  Entries/Results

Sarajevo Open 2018 1 – 4 Mar 2018, Sarajevo Bosnia and Herzegovina Entries/Results

Zakijev Flip 17 Feb 2018, Bled Slovenia (Chicks, Cubs)    Entries/Results

Dragon Trophy & Tivoli Cup 8 – 11 Feb 2018, Ljubljana Slovenia  Entries/Results Dragon Trophy   Entries/Results Tivoli Cup

EC 2 Skate Helena 23-27 Jan 2018, Belgrade     Entries/Results NON-ISU     Entries/Results ISU

Biellman cup 21. Jan 2018, Jesenice  Entries/Results

Državno prvenstvo Slovenije 15-17 Dec, Kranj Slovenia  Entries/Results DP     Entries/Results OP

EC 1 Skate Celje 2017 22-26 Nov 2017, Celje Slovenia: Entries/Results NON ISUEntries/Results ISU

Golden Bear 25 – 29 Oct 2017, Zagreb Croatia  Entries/Results

GTA 14 Oct 2017, Kranj Slovenia Entries/Results

Triglav Trophy & Narcisa Cup, JESENICE – SLO
5. 4. – 9. 4. 2017

http://www.dkjesenice.si/TT/17/

http://www.dkjesenice.si/NC/NC4/

Coppa Europa, CANAZEI – ITA
Evropski kriterij 5. tekma

30. 3. – 2. 4.  2017

http://www.europeancriterium.eu/documents/html/51/non/index.htm

http://www.europeancriterium.eu/documents/html/51/index.htm

Pokal Slovenije, LJUBLJANA – SLO

18.3. – 19.3.2017

http://www.drsanje.si/pokal-slovenije-2017/

Coupe Meyrinouse, MEYRIN-GENEVE –SUI
Evropski kriterij 4. tekma

8. 3 – 12. 3. 2017

http://www.europeancriterium.eu/documents/html/50/non/index.htm

http://www.europeancriterium.eu/documents/html/50/index.htm

Zakijev Flip, BLED– SLO 
18. 2. 2017

http://www.labod-bled.si/zakijev-flip-tekmovanje-za-mlade-drsalce/

Sofia trophy, SOFIA – BUL
Evropski kriterij 3. tekma
8. 2. – 12. 2. 2017

http://www.europeancriterium.eu/documents/html/49/non/index.htm

http://www.europeancriterium.eu/documents/html/49/index.htm

Dragon Trophy & Tivoli Cup, LJUBLJANA – SLO
9. 2. -12. 2. 2017

http://www.drsanje.si/dragon-trophy-2017/

Skate Helena, BEOGRAD – SRB
Evropski kriterij 2. tekma
17. 1. – 21. 1. 2017

http://www.europeancriterium.eu/documents/html/48/non/index.htm

http://www.europeancriterium.eu/documents/html/48/index.htm

Državno prvenstvo Slovenije 2017, JESENICE – SLO

17. 12. – 18. 12. 2016  
http://www.dkjesenice.si/DP/16/

http://www.dkjesenice.si/OP/16/

Lake Bled Ice Challenge, BLED – SLO
9. 12. – 11. 12. 2016   
http://www.pro-sport.si/2nd2016/index.htm

Skate Celje, CELJE – SLO
Evropski kriterij 1. tekma
23. 11. – 27. 11. 2016
http://www.drsalniklub-celje.si/vsebina.asp?id=18

Zlati medved, ZAGREB – CRO
27.10. – 30. 10. 2016
http://www.kkkmedvescak.hr/index.php/zm2016

GTA, Kranj, 16.10.2016
http://dk-kranj.com/735-2/